
Radax PUSHKIN PS68M ажырату шкафы
- Бар
- Коды:152385
480 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax PUSHKIN PS68M есептегіш шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісірер алдында кондитерлік өнімдерді алдын ала тексеру үшін қолданылады. Модель механикалық басқарумен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Модельді GG43 конвекциялық пешімен бірге пайдалануға болады.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 866 мм |
| Тереңдігі | 679 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN2/3, азайтылған таба |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 480 345 ₸


