
Radax PUSHKIN PS812M ажырату шкафы
- Бар
- Коды:152374
753 373 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax PUSHKIN PS812M есептегіш шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісірер алдында қамырды тексеру үшін қолданылады. Модель механикалық басқарумен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Модельді TOLSTOY TL12, TOLSTOY TL05, TOLSTOY TL07, CHEKHOV CC04, CHEKHOV CC06 және CHEKHOV CC10 конвекциялық пештерімен бірге пайдалануға болады.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 706 мм |
| Тереңдігі | 878 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °С |
| Түрі | Шкаф |
| Орнату | үстел үсті |
| Сыйымдылықтардың форматы | гастроэемкость GN1/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 753 373 ₸


