
Rada РШ-10Н-01 орналастыру шкафы
- Бар
- Коды:58132
542 329 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada РШ-10Н-01 тарату шкафы қамырды тексеру кезінде нан-тоқаш және кондитерлік өнімдер өндірісінде қолданылады. Шкафты бу шығаратын қондырғылармен және конвекциялық пештермен бірге пайдалануға болады.
Модель қарсы жақтарды және гастроэмкосттарды орнатуды көздейді. Шкафты пайдалануды жеңілдету үшін оның ішінде кіріктірілген жарықтандырғыш бар, ол қамырды әрі қарай пісіру үшін дәлелдеу дәрежесін анықтауға көмектеседі.
Ерекшеліктері:
- Корпус материалы: тот баспайтын болат AISI-304
- Ылғалдандырудың тамшылы түрі
- Механикалық басқару
- Аяқтар биіктігі бойынша реттеледі
- Шыңдалған шыныдан жасалған есіктер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 760 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Температуралық режим | 30-дан 75 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 542 329 ₸


