
Rada РШ-10Н орналастыру шкафы
- Бар
- Коды:49009
572 097 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шкаф Rada РШ-10Н тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, наубайханаларда, супер- және гипермаркеттерде кондитерлік немесе нан-тоқаш өнімдерін тікелей пісірер алдында қамырды тексеруге арналған. Модель ылғалдандырудың тамшылатып түрімен жабдықталған, ол дәлелдеу кезінде ылғалдандырудың ең тиімді әдісі болып табылады. Шкафты басқарудың қарапайым электромеханикалық жүйесі жұмыс үшін оңтайлы параметрлерді таңдауға мүмкіндік береді. Жарықтың арқасында тәуліктің кез келген уақытында қамырдың пісіруге дайындық дәрежесін анықтауға болады.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Қаптамасы: ағаш паллет және қаңқа, картоннан жасалған қорап
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Тэндер саны: 2
- Қаптамадағы габариттері: 1060х815х950 мм
- Қаптама көлемі: 0,82 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 760 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 75 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 1025 мм |
- Бағасы: 572 097 ₸


