
Grill Master РПК-1 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:106425
592 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-1 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, витринаны бумен ылғалдандырумен және есіктерді қайта ілу мүмкіндігімен жабдықталған. Корпус піл сүйегі түсті ұнтақ бояумен боялған болаттан, сөрелер мен түбі тот баспайтын болаттан жалюзимен, есіктері энергия үнемдейтін жабыны бар шыныдан жасалған.
Шкаф ФЖЭ қуыру шкафтарымен, сондай-ақ ФЖШ/1 конвекциялық пешімен жұмыс істеуге жарамды.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 12х600х400 мм / 12х700х460 мм / 144х Л7
- Есіктер саны: 2
- Қыздырғыш элементтердің саны: 1
- Сөренің өлшемдері: 785х445 мм
- Қаптамадағы габариттері: 890х1070х1910 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӨКК 1 (қдп) 22153 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1730 мм |
| Тереңдігі | 1013 мм |
| Деңгейлер саны | 6х2 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, науа 700х460 мм, нан пішіндерінің блогы 3Л7 |
| Ені | 819 мм |
- Бағасы: 592 819 ₸


