
Grill Master РПК-2 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:128801
421 730 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-2 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель температураны біркелкі реттеумен, бумен ылғалдандыру функциясымен, қара жиектері бар топсалы шыны есіктермен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Шкаф толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Шкаф ФЖШ/2 конвекциялық пешпен жұмыс істеу үшін өте қолайлы.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӨКК 2 22149 / 178426 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55.8 кг |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 808 мм |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 421 730 ₸



