
Grill Master РПК-4 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:199896
267 095 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-4 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында конвекциялық немесе бу-конвекциялық пеште термиялық өңдеуге арналған сынақты дайындау үшін қолданылады. Модель бумен ылғалдандырғышпен, температура реттегішімен, ішкі жарықтандырумен және пісіру парақтарына арналған 8 рельспен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ал есік қара жиегі бар энергияны үнемдейтін жабыны бар шыныдан жасалған.
Шкафты ФЖШ/1 конвекциялық пеші үшін стенд ретінде пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- 1 қыздыру элементі
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың өлшемі: 435x330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӨКК 4 22148 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 822 мм |
| Тереңдігі | 622 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 120 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | кішірейтілген таба |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 267 095 ₸


