
Шкаф расставечный Grill Master РПК-1 тот баспайтын.болат
- Бар
- Коды:119100
749 558 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-1 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель температураны бірқалыпты реттеумен, витринаны бумен ылғалдандырумен және есіктерді қайта ілу мүмкіндігімен жабдықталған. Корпус, жылыту элементтері, бағыттағыштар мен сөрелер тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Шкаф ФЖЭ қуыру шкафтарымен, сондай-ақ ФЖШ/1 конвекциялық пешімен жұмыс істеуге жарамды.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 12х600х400 мм / 12х700х460 мм / 144х Л7
- Есіктер саны: 2
- Қыздырғыш элементтердің саны: 2
- Сөренің өлшемдері: 785х445х15 мм
- Қаптамадағы габариттері: 909х1070х1070 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпусы піл сүйегі түсті ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РПК 1 (тот баспайтын.) 22151 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1730 мм |
| Тереңдігі | 1013 мм |
| Деңгейлер саны | 6х2 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, науа 700х460 мм, нан пішіндерінің блогы 3Л7 |
| Ені | 819 мм |
- Бағасы: 749 558 ₸


