
Grill Master РПК 6 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:336654
473 579 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК 6 жылу шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель 2 бұрылмалы есікпен, бумен ылғалдандырғышпен және термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, есік кірістірулері ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Бөлгіш шкафты ФЖШ/3 пеші үшін стенд ретінде пайдалануға болады.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Есік жиектерінің түсі: қара
Назар аударыңыз! Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22133 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 808 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 960 мм |
| Тереңдігі | 804 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +30-дан +110 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 473 579 ₸



