
Grill Master РПК-8 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:231659
386 109 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-8 сөрелік шкафы тамақ өнеркәсібінің, қоғамдық тамақтандырудың және сауданың шағын кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель 8 пісіру парағының бағыттағыштарымен және 2 бұралмалы есіктермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, есіктері қара жиегі бар шыныдан жасалған.
Шкафты ФЖШ/10 пеші үшін стенд ретінде пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- 1 қыздыру элементі
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22140 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 660 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 910 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 120 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 386 109 ₸


