
Grill Master РПК-3 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:64374
716 385 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК3 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында конвекциялық немесе бу-конвекциялық пеште термиялық өңдеуге арналған сынақты дайындау үшін қолданылады.
Жабдық бумен ылғалдандырумен, термостатпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған. Науалардың негізгі өлшемі GN 1/1, сонымен қатар 600x400 және 700x450 мм науалар үшін қайта конфигурациялауға болады.
Шкафты ППЭ/1 пештері мен ШЖЭ/1 секциялары үшін стенд ретінде пайдалануға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Науалар саны: 12
- Қыздырғыш элементтердің саны: 2
- Қаптамадағы габариттері: 1330х970х1100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22126 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 850 мм |
| Тереңдігі | 930 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 1230 мм |
- Бағасы: 716 385 ₸


