
Grill Master РПК 5(6) тіреуіш шкафы
- Бар
- Коды:336650
712 469 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК 5(6) жылу шкафы мұздатылған қамырды, нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған дайындамаларды тексеруге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын өнімді ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель магнитті құлыппен, бумен ылғалдандырғышпен және реттелетін термостатпен жабдықталған 2 топсалы есіктермен жабдықталған. Бөлгіш шкаф пештерге арналған стенд ретінде пайдаланылуы мүмкін. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, есік кірістірулері ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың өлшемі: 600х400 мм, 650х530 мм немесе 690х450 мм
- Қыздырғыш элементтердің саны: 1
Назар аударыңыз! Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22220 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 850 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1100 мм |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +30-дан +85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм, таба 530х650 мм |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 712 469 ₸


