
Grill Master РПК-5 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:73466
541 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master РПК-5 сөрелік шкафы тамақ өнеркәсібінің, қоғамдық тамақтандырудың және сауданың шағын кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі.
Жабдық бумен ылғалдандырғышпен және термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған. Науалардың негізгі өлшемі 600x400, сонымен қатар 530x650 және 690x450 мм науалар үшін қайта конфигурациялауға болады.
Шкафты ФЖШ/1 пеші үшін стенд ретінде пайдалануға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22220 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 84 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 855 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 100 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм, таба 530х650 мм |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: 541 555 ₸


