
Hurakan HKN-XLT196M ажырату шкафы
- Бар
- Коды:127472
395 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XLT196M есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырының дайындамаларын пісіруді бастамас бұрын тексеруге және ашытуға қолайлы жағдай жасау үшін қолданылады. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты реттеу
- Ылғалды және құрғақ жылыту
- 2 температураны реттеу (ылғалды/құрғақ қыздыру үшін)
- Желдетілетін
- Қамырдың тығыздығын азайтуға және оның көлемін арттыруға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылық деңгейі: 80-ден 95-ке дейін %
- Қаптамадағы габариттері: 530х750х2020 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213502 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1840 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 94 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | гастроэемкость GN1/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 395 396 ₸


