
Hurakan HKN-XLT296M ажырату шкафы
- Бар
- Коды:308777
546 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XLT296M есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырының дайындамаларын пісіруді бастамас бұрын тексеруге және ашытуға қолайлы жағдай жасау үшін қолданылады. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1660 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1730 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Шкаф |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 546 246 ₸


