
Hurakan HKN-XLT25MWS ажырату шкафы
- Бар
- Коды:131957
529 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XLT25MWS есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Суға қосылу
- Дәлелдеу үшін қолайлы жағдайлар жасау
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның ішкі өлшемі: 720х1190х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217241 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 58 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 940 мм |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1220 мм |
- Бағасы: 529 345 ₸


