
Hurakan HKN-XLT196 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:88184
251 780 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-XLT196 есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырының дайындамаларын пісіруді бастамас бұрын тексеруге және ашытуға қолайлы жағдай жасау үшін қолданылады. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ылғалдылық деңгейі: 80-ден 95-ке дейін %
- Қаптамадағы габариттері: 530х750х2050 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163118 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1840 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 94 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 60 °С |
| Сыйымдылықтардың форматы | гастроэемкость GN1/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 251 780 ₸


