
OZTI OMD 9898 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:81594
1 878 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OMD 9898 есептегіші қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. .
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7868.98987.MD |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 736 мм |
| Тереңдігі | 978 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 1.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 30-дан 65 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 982 мм |
- Бағасы: 1 878 203 ₸


