
OZTI OMD 40608 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:292286
811 133 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OMD 40608 есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін пайдаланылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. . Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған.
Шкаф OKFBE 40604 және OKFBE 40603 конвекциялық пештерімен үйлесімді.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз басқару
- Жұмыс камерасының есігінің әйнегін оңай тазалау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7868.40608.MD |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 810 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 30-дан 65 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 805 мм |
- Бағасы: 811 133 ₸


