
POLAIR CS107 Bakery Bs кейінге қалдырылған дәлелдеу шкафы
- Бар
- Коды:259624
1 241 543 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Bakery Bs кейінге қалдырылған тексеру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр дайындамаларын сақтау және тексеру үшін оңтайлы жағдайларды қамтамасыз етуге арналған. Сырты мен іші тұтас құйылған корпустың қаптамалары тот баспайтын болаттан (артқы қабырғасынан басқа), есіктің термооқшаулағышы - полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған орта температурасында +40 ° дейін жұмыс істеуге арналғанС және ылғалдылығы 80%-ға дейін.
Жеткізу көлеміне 400x600 өлшемді 20 жұп бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Жарықдиодты жарықтандыру
- Көлем ішінде қажетті температураны орнату және бақылау, сондай-ақ шкафтың жұмысы туралы деректерді жазу және жіберу үшін үлкейтілген дисплей таңбалары бар электронды сенсорлық экран панелі
- Шкафқа оңай күтім жасау және науалар арасындағы қашықтықты реттеу мүмкіндігі үшін алынбалы сырғымалар
- Топсалы есік түрі
- Бос жабылған есіктің дыбыстық дабылы
- Есіктерді өздігінен жабу механизмі
- Магнитті қондырмасы бар оңай ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Салқындатқыш: R290
- Құлып
- Есікті ашуға арналған басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 700 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Науалардың өлшемі: 400x600 / 450x600 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, артық емес: 4 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 790х988х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Доңғалақ тіректері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1001236d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 158 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 183 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1960 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 2125 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден +12 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электрондық |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 1 241 543 ₸


