
POLAIR CS107 Bakery Br 2 типті кейінге қалдырылған тексеру шкафы
- Бар
- Коды:130637
3 104 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Bakery Br кейінге қалдырылған тексеру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр дайындамаларын сақтау және тексеру үшін оңтайлы жағдайларды жасауға арналған. Тұтас құю корпусы тот баспайтын болаттан жасалған, есіктің жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жеткізу көлеміне 400x600 өлшемді 20 жұп бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Режимдер:
- Қамырдан жасалған дайындамаларды салқындату және ашытуды баяулату
- Сақтау
- Регенерация
- Ашыту
- Дәлелдеу
- Басқару панелінің көмегімен көлем ішіндегі температураны, ылғалдылық деңгейін, ауа салқындатқыш желдеткішінің жылдамдығын және уақытты бақылау
- Диагоналі 7 дюйм болатын дисплей
- Меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Топсалы есік түрі
- Есіктерді өздігінен жабу механизмі
- Магнитті ендірмесі бар жеңіл ауыстырылатын тығыздауыш
- Алмалы-салмалы бағыттағыштар
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 700 л
- Ылғалдылықты реттеу: 60-тан 95-ке дейін%
- Тұтынылатын қуат:
- Салқындату: 0,55 кВТ
- Жылыту: 0,9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CS107-Bakery Br (2 типті: 7" дисплейі бар) / 1001232d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1960 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 2125 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 20 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -10-дан 40 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | электрондық |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 3 104 788 ₸



