
POLAIR CR1.6080.Т2L соңғы тексеру камерасы
- Бар
- Коды:224957
2 608 544 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR1.6080 соңғы тексеру камерасы.T2L сериялы Bakery CR нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді тексеруге арналған, оның технологиялық процесі 35 ° C-тан жоғары температурада пісірер алдында соңғы тексеруді қамтамасыз етеді. Модель кіріктірілген шыны модулі бар топсалы есіктермен жабдықталған. Камера панельдерінің сыртқы қаптамалары сыртынан мырышталған боялған болаттан, ал ішкі жағынан тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Тексерудің технологиялық процесін визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау панелі
- Камерада қажетті температура мен ылғалдылықты жасауға арналған климаттық модуль
- Ауа ағынын біркелкі бөлу үшін арнайы орнатылған панель-ауа өткізгіш
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 2 арба 600х800 мм / 4 арба 400х600 мм
- Есік ойықтарының саны: 1
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Жарық саңылауының өлшемі: 800х1850 мм
- Ішкі өлшемдері: 1500х1200 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған панельдің екі жағынан орындалуы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bakery CR1.6080.Т2L |
| Тереңдігі | 1360 мм |
| Ылғалдылықты бақылаубактардың форматы | таба 600х400 мм, таба 600х800 мм |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 45 °С-қа дейін |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1660 мм |
- Бағасы: 2 608 544 ₸



