
POLAIR CR2.6080.Т2 inox соңғы тексеру камерасы
- Бар
- Коды:283813
3 059 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салқындату модулі жоқ POLAIR CR2.6080.T2 inox CR сериялы соңғы тексеру камерасы технологиялық процесі 30 °C жоғары температурада пісіру алдында соңғы тексеруді қамтамасыз ететін нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді тексеруге арналған. Модель кіріктірілген шыны модулі бар топсалы есіктермен жабдықталған. Камера панелінің барлық қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тексерудің технологиялық процесін визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау панелі
- Кіріктірілген ықшам ультрадыбыстық ылғалдандырғышы бар климаттық модуль
- Камераның ішкі жақтарының біріне орнатылған арнайы флэш-панельдер
- Кіріктірілген желдеткіштер
- Ауа ағынының біркелкі таралуы
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- CR сериялы камералардың барлық үлгілері еденсіз орындалады
Қосымша сипаттамалар:
- Есік ойықтарының саны: 2
- Сыйымдылығы: 2 арба 600х800 мм / 4 арба 400х600 мм
- 8 сағат ішінде электр энергиясын тұтыну: 3,3 кВТ/сағ
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Жарық саңылауының өлшемі: 900x1930 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 2335х1000х1920 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Мырышталған боялған болаттан жасалған камераның сыртқы беті
- Қарама-қарсы жақтарында 2 есігі бар туннель типті өтпелі жол
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1566002d |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2220 мм |
| Тереңдігі | 2560 мм |
| Ылғалдылықты бақылаубактардың форматы | таба 600х800 мм, таба 600х400 мм |
| Қуат | 3.25 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 45 °С-қа дейін |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1160 мм |
- Бағасы: 3 059 142 ₸



