
POLAIR CS107 Bakery Br кейінге қалдырылған тексеру шкафы шыны есік, қара, 1 типті
- Бар
- Коды:130726
2 962 560 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CS107 Bakery Br кейінге қалдырылған тексеру шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамыр дайындамаларын сақтау және тексеру үшін оңтайлы жағдайларды қамтамасыз етуге арналған. Тұтас құйылған корпустың сыртқы қаптамасы қара түсті полимерлі жабыны бар болаттан, ішкі қаптамасы - тот баспайтын болаттан, есігі - шыныпакеттен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жеткізу көлеміне 400x600 өлшемді 20 жұп бағыттаушы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты жібіту
- Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Режимдер:
- Қамырдан жасалған дайындамаларды салқындату және ашытуды баяулату
- Сақтау
- Регенерация
- Ашыту
- Дәлелдеу
- Басқару панелінің көмегімен көлем ішіндегі температураны, ылғалдылық деңгейін, ауа салқындатқыш желдеткішінің жылдамдығын және уақытты бақылау
- Диагоналі 5 дюйм болатын дисплей
- Меншікті бағдарламаларды құру және сақтау мүмкіндігі
- Салқындатқыш: R290
- Кіріктірілген ультрадыбыстық дымқылдатқыш (шкафтар міндетті түрде суды тазартумен сумен жабдықтау жүйесіне, сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек)
- Топсалы есік түрі
- Есіктерді өздігінен жабу механизмі
- Магнитті ендірмесі бар жеңіл ауыстырылатын тығыздауыш
- Алмалы-салмалы бағыттағыштар
- Оңай күтім жасау үшін корпустың түбіндегі штампталған ойық
- Басқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 700 л
- Ылғалдылықты реттеу: 60-тан 95-ке дейін%
- Тұтынылатын қуат:
- Салқындату: 0,55 кВТ
- Жылыту: 0,9 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ/сағ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 790х1080х2125 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1001234d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1960 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 2125 мм |
| Тереңдігі | 1005 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -10-дан 40 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электрондық |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 697 мм |
- Бағасы: 2 962 560 ₸




