
POLAIR СRP1.6080.T1 inox кешіктірілген тексеру камерасы
- Бар
- Коды:292612
4 203 160 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR кейінге қалдырылған дәлелдеу камерасы СRP1.6080.Т1L Bakery CRP сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кешіктірілген тексеруге арналған. Автоматты режимде кешіктірілген дәлелдеу процесі -5°C дейін салқындаған кезде ашытудың баяулау фазаларын, салқындатылған күйде сақтауды, оятуды және ашытуды бастауды, содан кейін 35 °C дейін пісірер алдында дәлелдеуді қамтиды. Камера панельдерінің сыртқы қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Диаграмма түріндегі жеке процестерді визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау тақтасы
- Тексерудің барлық технологиялық процесін қолжетімді бақылау
- Баяу айналатын ауа ағыны
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
- Камерадағы ылғалдылықты сақтауға мүмкіндік беретін, бірақ ылғалдың өнімге түсуіне жол бермейтін кіріктірілген ықшам ультрадыбыстық ылғалдандырғыш
- Ауа ағынының дайындамаларға түсуіне жол бермеу үшін ауа ағынын біркелкі таратуға арналған арнайы орнатылған панель
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 1 тшырша 600х800 мм
- Есік ойықтарының саны: 1
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Есік ойығының өлшемдері: 900x1930 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 1135х1000х1920 мм
*Сыртқы габариттері климаттық торапсыз көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1565001d |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2300 мм |
| Тереңдігі | 1360 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Ылғалдылықты бақылаутемпературалық режим | -5-тен 35 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 1160 мм |
- Бағасы: 4 203 160 ₸



