
POLAIR CRP2.6080.T2 inox кешіктірілген дәлелдеу камерасы
- Бар
- Коды:224944
5 243 172 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bakery CRP сериялы POLAIR CRP2.6080.T2 inox кешіктірілген тексеру камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кешіктірілген тексеруге арналған. Автоматты режимде кешіктірілген дәлелдеу процесі -5°C дейін салқындаған кезде ашытудың баяулау фазаларын, салқындатылған күйде сақтауды, оятуды және ашытуды бастауды, содан кейін 35 °C дейін пісірер алдында дәлелдеуді қамтиды. Камера панельдерінің сыртқы және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Диаграмма түріндегі жеке процестерді визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау тақтасы
- Тексерудің барлық технологиялық процесін қолжетімді бақылау
- Баяу айналатын ауа ағыны
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
- Камерадағы ылғалдылықты сақтауға мүмкіндік беретін, бірақ ылғалдың өнімге түсуіне жол бермейтін кіріктірілген ықшам ультрадыбыстық ылғалдандырғыш
- Ауа ағынының дайындамаларға түсуіне жол бермеу үшін ауа ағынын біркелкі таратуға арналған арнайы орнатылған панель
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 2 тшыршалар 600х800 мм / 4 тшыршалар 400х600 мм
- Есік ойықтарының саны: 2
- Максималды тұтынылатын қуат:
- Салқындату: 2,2 кВТ
- Жылыту: 5,5 кВТ
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Есік ойығы: 900х1930 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 2335х1000х1920 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1565017d |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2300 мм |
| Тереңдігі | 1160 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Ылғалдылықты бақылаутемпературалық режим | -5-тен 35 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 2560 мм |
- Бағасы: 5 243 172 ₸



