
POLAIR СRP1.6080.Т2 inox кешіктірілген тексеру камерасы
- Бар
- Коды:292613
5 029 520 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR СRP1.6080.Т2 inox кешіктірілген тексеру камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кешіктірілген тексеруге арналған. Автоматты режимде кешіктірілген дәлелдеу процесі -5°C дейін салқындаған кезде ашытудың баяулау фазаларын, салқындатылған күйде сақтауды, оятуды және ашытуды бастауды, содан кейін 35 °C дейін пісірер алдында дәлелдеуді қамтиды. Камера панельдерінің сыртқы қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Диаграмма түріндегі жеке процестерді визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау тақтасы
- Тексерудің барлық технологиялық процесін қолжетімді бақылау
- Баяу айналатын ауа ағыны
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
- Камерадағы ылғалдылықты сақтауға мүмкіндік беретін, бірақ ылғалдың өнімге түсуіне жол бермейтін кіріктірілген ықшам ультрадыбыстық ылғалдандырғыш
- Ауа ағынының дайындамаларға түсуіне жол бермеу үшін ауа ағынын біркелкі таратуға арналған арнайы орнатылған панель
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 2 тшыршалар 600х800 мм
- Есік ойықтарының саны: 1
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Жарық саңылауының өлшемі: 900х1930 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 1735х1000х1920 мм
*Сыртқы габариттері климаттық торапсыз көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1565002d |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2300 мм |
| Тереңдігі | 1160 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Ылғалдылықты бақылаубактардың форматы | таба 600х800 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 35 °С-қа дейін |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 1960 мм |
- Бағасы: 5 029 520 ₸



