
POLAIR CRP2.6080.T6 inox кешіктірілген дәлелдеу камерасы
- Бар
- Коды:224953
10 119 285 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bakery CRP сериялы POLAIR CRP2.6080.T6 кешіктірілген тексеру камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кешіктірілген тексеруге арналған. Автоматты режимде кешіктірілген дәлелдеу процесі -5°C дейін салқындаған кезде ашытудың баяулау фазаларын, салқындатылған күйде сақтауды, оятуды және ашытуды бастауды, содан кейін 35 °C дейін пісірер алдында дәлелдеуді қамтиды. Камера панельдерінің сыртқы және ішкі қаптамалары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Диаграмма түріндегі жеке процестерді визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау тақтасы
- Тексерудің барлық технологиялық процесін қолжетімді бақылау
- Баяу айналатын ауа ағыны
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
- Камерадағы ылғалдылықты сақтауға мүмкіндік беретін, бірақ ылғалдың өнімге түсуіне жол бермейтін кіріктірілген ықшам ультрадыбыстық ылғалдандырғыш
- Ауа ағынының дайындамаларға түсуіне жол бермеу үшін ауа ағынын біркелкі таратуға арналған арнайы орнатылған панель
- Хладагент: R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 6 тшырша 600х800 мм
- Есік ойықтарының саны: 2
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Есік ойығы: 900х1930 мм
- Ішкі габариттік өлшемдері: 2335х3000х1920 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1565007d |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2300 мм |
| Тереңдігі | 2560 мм |
| Кешіктірілген тексеру үшінорнату | едендік |
| Ылғалдылықты бақылаутемпературалық режим | -5-тен 35 °С-қа дейін |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 3160 мм |
- Бағасы: 10 119 285 ₸



