
POLAIR CR2.6080.T6S соңғы тексеру камерасы
- Бар
- Коды:224994
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR2.6080 соңғы тексеру камерасы.Bakery CR сериясының T6S нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді тексеруге арналған, оның технологиялық процесі 35 °C-тан жоғары температурада пісірер алдында соңғы тексеруді қамтамасыз етеді. Модель кіріктірілген шыны модулі бар топсалы есіктермен жабдықталған. Камера панельдерінің сыртқы қаптамалары сыртынан мырышталған боялған болаттан, ал ішкі жағынан тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сэндвич-панельдерден тұратын модульдік конструкция
- Тексерудің технологиялық процесін визуализациялауға арналған көп функциялы бақылау панелі
- Камерада қажетті температура мен ылғалдылықты жасауға арналған климаттық модуль
- Ауа ағынын біркелкі бөлу үшін арнайы орнатылған панель-ауа өткізгіш
- Камераның барлық көлемі бойынша біркелкі ылғалдандыру және термореттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу оқшаулағыштың қалыңдығы: 80 мм
- Сыйымдылығы: 6 арба 600х800 мм / 12 арба 400х600 мм
- Есік ойықтарының саны: 2
- Ылғалдылық деңгейінің диапазоны: 65-тен 90-ға дейін %
- Жарық саңылауының өлшемі: 1500х1850 мм
- Ішкі өлшемдері: 1800х2100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған панельдің екі жағынан орындалуы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bakery CR2.6080.Т6S |
| Тереңдігі | 2260 мм |
| Ылғалдылықты бақылаубактардың форматы | таба 600х400 мм, таба 600х800 мм |
| Қуат | 6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Температуралық режим | 35-тен 45 °С-қа дейін |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1960 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



