
UNOX XL 413 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:31634
1 003 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XL 413 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель BakerLux сериялы бу конвектоматтарымен бірге қолданылады.
Жеткізу көлеміне 4 реттелетін болат табан және 4 өздігінен бұрап тұратын бұранда кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы
Үйлесімділік:
- XB 693 бу конвектоматы
- XB 695 бу конвектоматы
- XB 613 G бу конвектоматы
- XB 893 бу конвектоматы
- XB 895 бу конвектоматы
- XB 813 G бу конвектоматы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XL413 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 805 мм |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Деңгейлер саны | 6х2 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 70 °С |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 862 мм |
- Бағасы: 1 003 895 ₸


