
UNOX XEBPC-12EU-B ажырату шкафы
- Бар
- Коды:117929
1 115 434 ₸
- +7 (702) 313-84-55
UNOX XEBPC-12EU-B бөлшектік шкафы BakerTop MIND сериялы бу конвекторларымен бірге қолданылады.Карталар (үлкен модельдер мен арбалары бар үлгілерді қоспағанда) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеруге арналған, оның барысында қамыр көлемі ұлғайып, тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель негізгі жабдықтың басқару панелінен басқарылады, себебі оның дербес басқару панелі жоқ.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 4 реттелетін болат табан, "Стартер жинағы" жинағы (4 өздігінен бұрап тұратын бұранда, Т-тәрізді бұранда (ø8), 3 м (ø8) қосқыш түтік) кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 5 кг
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың максималды кермектігі: 35 °f
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 450 мм
- Артынан, минимум: 700 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Үйлесімділік:
- XEBC-04EU-EPR бу комбайны
- XEBC-04EU-E1R бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPL бу комбайны
- XEBC-06EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-06EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-06EU-GPR бу комбайны
- XEBC-06EU-EPR-SP бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR бу комбайны
- XEBC-10EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-10EU-E1L бу конвектоматы
- XEBC-10EU-GPR бу комбайны
- XEBC-10EU-EPR-SP бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | C5427 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 798 мм |
| Тереңдігі | 978 мм |
| Деңгейлер саны | 6х2 |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 50 °С |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 1 115 434 ₸


