
UNOX XLT 133 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:36079
526 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XLT 133 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель 2 есікпен, механикалық басқару панелімен жабдықталған және LineMiss сериялы конвекциялық пештермен бірге пайдалануға болады. Шкаф тот баспайтын болаттан жасалған.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне бұрандалары бар 4 аяқ ұстағыш кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 B
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 5 кг
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 450 мм
- Артынан, минимум: 700 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы
Үйлесімділік:
- Конвекциялық пеш XFT 110
- Конвекциялық пеш XFT 113
- Конвекциялық пеш XFT 130
- Конвекциялық пеш XFT 133
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XLT133 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 757 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Науаның өлшемі | 460х330 UNOX, GARBIN |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | кішірейтілген таба |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 526 707 ₸


