
UNOX XLT 193 бөлшектік шкафы
- Бар
- Коды:32995
663 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XLT 193 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған және LineMiss сериялы конвекциялық пештермен бірге пайдалануға болады.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне бұрандалары бар 4 аяқ ұстағыш кіреді. Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 5 кг
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың максималды электр өткізгіштігі: 150 мкС/см
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 450 мм
- Артынан, минимум: 700 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы
Үйлесімділік:
- Конвекциялық пеш XFT 180
- Конвекциялық пеш XFT 183
- Конвекциялық пеш XFT 190
- Конвекциялық пеш XFT 193
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 41 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 757 мм |
| Тереңдігі | 713 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 663 959 ₸


