
UNOX XEKPT-08HS-C ажырату шкафы
- Бар
- Коды:94423
537 441 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XEKPT-08HS-C есептегіш шкафы BakerLux Shop сериялы конвекциялық пештермен бірге қолданылады.Pro Master, Touch және Led ені 600 мм қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеруге арналған, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель негізгі жабдықтың басқару панелінен басқарылады, себебі оның дербес басқару панелі жоқ.
Пісіруге арналған табақтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Үйлесімділік:
- Конвекциялық пеш XEFT-03HS-ELDV
- Конвекциялық пеш XEFT-03HS-ETDV
- XEFT-03HS-ETRV конвекциялық пеші
- Конвекциялық пеш XEFT-03HS-ETLV
- Конвекциялық пеш XEFT-03HS-EMRV
- Конвекциялық пеш XEFT-03HS-EMLV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-ELDV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-ETDV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-ETRV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-ETLV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-EMRV
- Конвекциялық пеш XEFT-04HS-EMLV
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 750 мм |
| Тереңдігі | 711 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Науаның өлшемі | 460х330 UNOX, GARBIN |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 0-ден 50 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | кішірейтілген таба |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 537 441 ₸


