
UNOX XL 1003 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:43717
1 983 312 ₸
- +7 (702) 313-84-55
UNOX XL 1003 сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған және оны BakerTop MIND сериялы бу коллекторларымен бірге пайдалануға болады.Maps и ChefTop MIND.Maps.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 2 пластик ұстағыш, су құбырына қосылым жинағы (шланг, механикалық сүзгі және клапан) және "Стартер пакеті" жинағы (кілт, максималды деңгейді көрсететін жапсырма және су төгетін тесікке арналған конустық қақпақ) кіреді.
Жұмысқа қажетті XEBTC-16EU арбасы мен пісіру парақтары пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 60°-120°-180° позицияларында есіктің ерікті түрде ашылуын бұғаттау
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 5 кг
- Үстіңгі табақты еденнен орнатудың максималды биіктігі: 160 см
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 450 мм
- Артынан, минимум: 700 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Үйлесімділік:
- XB 1083 бу конвектоматы
- XEBC-16EU-E1R бу конвектоматы
- XEBC-16EU-EPR-SP бу комбайны
- XEBC-16EU-EPR бу комбайны
- XEBC-16EU-GPR бу комбайны
- XEVC-2011-E1R бу комбайны
- XEVC-2011-EPR-SP бу комбайны
- XEVC-2011-EPR бу комбайны
- XEVC-2011-GPR бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1879 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 866 мм |
- Бағасы: 1 983 312 ₸


