
UNOX XEBPL-16EU-D ажырату шкафы
- Бар
- Коды:122320
2 230 086 ₸
- +7 (702) 313-84-55
UNOX XEBPL-16EU-D есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, тегіс бетке ие болады және оның кеуектілігін қалпына келтіреді. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған және оны BakerTop MIND.Maps сериялы бу конвекторларымен бірге пайдалануға болады.
Жабдық сумен жабдықтау желісіне (3/4"клапан) қосылған болуы керек.
Жеткізу көлеміне 2 пластик ұстағыш, су құбырына қосылым жинағы (шланг, механикалық сүзгі және клапан) және "Стартер пакеті" жинағы (кілт, максималды деңгейді көрсететін жапсырма және су төгетін тесікке арналған конустық қақпақ) кіреді.
Жұмысқа қажетті XEBTL-16EU арбасы мен пісіру парақтары пакетке кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірме табаққа максималды жүктеме: 5 кг
- Үстіңгі табақты еденнен орнатудың максималды биіктігі: 160 см
- Қосылатын судың максималды температурасы: 30 °C
- Қосылатын судың қысымы: 150-ден 600 кПА-ға дейін
- Орнату кезіндегі қашықтық:
- Қабырғаларға қатысты, минимум: 50 мм
- Басқа жабдықтарға қатысты:
- Бүйір жағынан, минимум: 450 мм
- Артынан, минимум: 700 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 35 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 70%-дан аспайды %
Үйлесімділік:
- XEBL-16EU-YPRS бу комбайны
- XEBL-16EU-DPRS бу комбайны
- XEBL-16EU-GPRS бу комбайны
- XEBL-16EU-E1RS бу комбайны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | D2488 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1879 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Температуралық режим | 0-ден 50 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 866 мм |
- Бағасы: 2 230 086 ₸


