
Шкаф расставечный Восход Бриз 1,5
- Бар
- Коды:72963
976 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise Breeze 1,5 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Камера мен қаптама тот баспайтын болаттан, шкафтың есіктері соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Шкаф "Фотон" 1,5 пешімен үйлесімді.
Ерекшеліктері:
- Алдыңғы панельдегі басқару панелі
- Камераны жарықтандыру
- 4 бұрылмалы дөңгелектер, оның 2 тежегіш-бекіткіштері бар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы көлемі 600х400 мм ошақ табақтары (жалпақ немесе толқынды): 12
- Шкафты 40 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 20 минуттан аспайды.
- Қаптамадағы габариттері: 1080х1060х940 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Бриз-1,5 В619.00.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 790 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 50 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 976 180 ₸


