
Күншығыс самалы 3,0 шкафы
- Бар
- Коды:72964
1 265 728 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise Breeze 3.0 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келеді. Камера мен қаптама тот баспайтын болаттан, шкафтың есіктері соққыға төзімді шыныдан жасалған.
Шкаф "Фотон" 3 пешімен үйлесімді.
Ерекшеліктері:
- Алдыңғы панельдегі басқару панелі
- Камераны жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы көлемі 600х400 мм ошақ табақтары (жалпақ немесе толқынды): 24
- Шкафты 40 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 20 минуттан аспайды.
- Қаптамадағы габариттері: 1120х1080х1460 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | "Бриз" шкафы 3,0 (В778, жиналмалы) / Бриз-3,0 В635.00.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1290 мм |
| Тереңдігі | 985.5 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 86 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 50 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм, таба 600х900 мм |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 1 265 728 ₸


