
Sunrise Breeze Plus бөлшектелген шкафы
- Бар
- Коды:66949
10 304 331 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Sunrise Breeze Plus есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өнімдерін қайта өңдеу зауыттарында нан-тоқаш өнімдерінің кондитерлік өнімдерін алдын-ала тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, үгінділердің құрылымы мен кеуектілігі жақсарады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Шкаф желілердің құрамында жұмыс істеуге арналған:
- Қамыр бөлгіштердің шығуы:
- СҮ-2М
- СҮ-3М
- СҮ-4
- Күннің шығуына арналған тест дөңгелектері:
- ТО-4
- ОНДА-5
- ОНДА-6
- Қамыр илейтін машиналар Восход:
- ТЗ-3М
- ТЗ-4М
- ОҚ-6
Ерекшеліктері:
- Әрқайсысында 5 ұяшықтан тұратын 50 кассетадан тұратын тізбекті конвейер
- 3 жұмыс режимі:
- Синхронды
- Автоматты түрде түсіру
- Қолмен түсіру
- Қамыр дайындамаларын "солға" да, "оңға" да беру үшін тасымалдағышты орнату
- Қамыр дайындамаларын қабылдау аймағы жоғары және төмен қамыр илейтін машиналарға беру
- Бактерицидті шаммен ультракүлгін сәулемен өңдеу
- Сору желдеткіші
- Қоректендіру кернеуін беру және ажырату
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 10-нан 40* дана/мин дейін.
- Сыйымдылығы: 210
- Дәлелдеу уақыты: 1,05-тен 21 минутқа дейін.
- Қамыр дайындамаларының салмағы: 0,1-ден 0,6** кг-ға дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2810х1700х2020 мм
* Минутына 40 дана өнімділік техникалық мүмкін параметр болып табылады және дайындамаларды берудің айқын ырғағымен қамтамасыз етіледі. Шкафтың ұсынылатын пайдалану өнімділігі минутына 35 данадан аспайды.
** Шкаф салмағы 0,8 кг-ға дейінгі қамыр дайындамаларын алдын ала тексеруге мүмкіндік береді (қамыр дайындамалары кассетаның бір ұяшығына салынған жағдайда).
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 438.00.00.00.000-01-де |
| Салмағы (қаптамасыз) | 650 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 840 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2552 мм |
| Тереңдігі | 1810 мм |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1982 мм |
- Бағасы: 10 304 331 ₸



