
Күншығыс самалы плюс Супер шкафы
- Бар
- Коды:66950
21 665 442 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Sunrise Breeze plus Super есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өнімдерін қайта өңдеу зауыттарында нан-тоқаш өнімдерінің кондитерлік өнімдерін алдын-ала тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды, үгінділердің құрылымы мен кеуектілігі жақсарады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Шкаф желілердің құрамында жұмыс істеуге арналған:
- Қамыр бөлгіштердің шығуы:
- СҮ-2М
- СҮ-3М
- СҮ-4
- СҮ-5
- Күннің шығуына арналған тест дөңгелектері:
- ТО-4
- ОНДА-5
- ОНДА-6
- ТО-7
- Қамыр илейтін машиналар Восход:
- ТЗ-3М
- ТЗ-4М
- ОҚ-6
Ерекшеліктері:
- Әрқайсысында 10 ұяшықтан тұратын 60 кассетасы бар тізбекті конвейер
- 3 жұмыс режимі:
- бір немесе екі ұяшыққа жүктеу
- дайындамаларды шкафтың сол жағына, оң жағына немесе ортасына тиеу
- дайындамаларды солға, оңға немесе екі жаққа түсіру
- Тиегішті шкафтың алдыңғы оң жағына, сол жағына немесе ортасына орнату
- Жүк түсіретін транспортерді оңға немесе солға жылжытумен орнату
- Дайындамаларды оңға немесе солға немесе екі жаққа түсіру
- Әртүрлі жүктеу биіктігі бар түсіру науасы
- Бактерицидті шаммен ультракүлгін сәулемен өңдеу
- Сору желдеткіші
- Қоректендіру кернеуін беру және ажырату
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 14-тен 60 дана/мин дейін.
- Сыйымдылығы: 520
- Ұяшықтардың жалпы саны: 600
- Өнімділік кезінде қамыр дайындамаларын алдын ала тексеру ұзақтығы:
- минутына 14 дайындама: 3,6-дан 36* минутқа дейін.
- минутына 60 дайындама: 1,7-ден 8,5* минутқа дейін.
- Қамыр дайындамаларының салмағы: 0,1-ден 0,8 кг-ға дейін
- Сығылған ауаның қысымы: 0,6 Мпа
- Қаптамадағы габариттері:
- Шкафтың үстіңгі бөлігі: 2450х1200х2070 мм
- Шкафтың төменгі бөлігі, тиегіш, қуат шкафы және поддондар: 2280х1170х2130 мм
- V-тәрізді транспортер, 2 редуктор-мотор, сатып алынатын және жиынтықтаушы бұйымдары бар жәшік: 1050х750х750 мм
- Қаптамасы бар салмақ:
- Шкафтың жоғарғы бөлігі: 922 кг
- Шкафтың төменгі бөлігі, тиегіш, қуат шкафы және поддондар: 770 кг
- V-тәрізді транспортер, 2 редуктор-мотор, сатып алынатын және жиынтықтаушы бұйымдары бар жәшік: 135 кг
* Алдын ала тексерудің ұзақтығы сәйкесінше өнімділік артқан сайын және ауыстырып-қосқыштар саны азайған сайын азаяды және өнімділік азайған сайын және ауыстырып-қосқыштар саны артқан сайын артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1500 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1827 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2841 мм |
| Тереңдігі | 1900 мм |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 2930 мм |
- Бағасы: 21 665 442 ₸





