
Күншығыс Бриз-344П ажыратқыш камерасы
- Бар
- Коды:66974
6 710 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sunrise Breeze-344P тарату камерасы наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өңдеу зауыттарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келеді. Шкаф тот баспайтын болаттан жасалған.
Жабдық бөлшектелген түрде жеткізіледі. Монтаждау және іске қосу-жөндеу жұмыстарын білікті мамандар жүргізеді. Жұмыстардың құны жеке есептеледі.
Шкаф пештермен үйлесімді:
- Муссон-ротор 350
- 99 сериялы муссон-ротор
- 77 сериялы муссон-ротор
Ерекшеліктері:
- "Eliwell" басқару аспаптары
- Термооқшаулау: гигроскопиялық емес материал
- Климатор
- "Ауа" ТЭН-лерінің ұлғайтылған электр қуаты
- Бу генераторындағы су деңгейін автоматты түрде ұстап тұру
- "БАСТАУ" және "ТОҚТАТУ" батырмалары
- Есіктің жеңілдетілген құрылымы
- Силиконды тығыздағыш
- Есіктердің орналасуын реттеу
- Қызмет көрсету аймағы алдынан - жоғарыдан
Қосымша сипаттамалар:
- Камера ішіндегі ауаны 40 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 25 минуттан аспайды.
- Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы: 60-тан 90-ға дейін%
- Жылжымалы сөре арбасының максималды өлшемдері: 760x1010x1800 мм
- Есік ойықтарының өлшемдері: 820x1830 мм
- Қаптамадағы габариттері:
- Шкаф: 2120х1470х1270 мм
- Қуат бөлімі: 2040х460х360 мм
- Қаптамасы бар салмақ:
- Шкаф: 730 кг
- Қуат бөлімі: 65 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | В579.00.00.000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 640 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 795 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2265 мм |
| Тереңдігі | 2010 мм |
| Қуат | 13 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 45 °С-қа дейін |
| Түрі | Камера |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 2540 мм |
- Бағасы: 6 710 620 ₸


