
ПишТех ШР-930-8 бөлу шкафы
- Бар
- Коды:187732
401 095 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШР-930-8 тағамдық технологияларға арналған сөре шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель реттелетін бағыттағыштармен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Науаның өлшемдері: 442-ден 480х345 мм-ге дейін
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камераның ішкі өлшемдері: 485х505х715 мм
- Қаптамадағы габариттері: 700х700х1080 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000145631 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 930 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1080 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 401 095 ₸


