
ПишТех ШР-930-8 К тарату шкафы
- Бар
- Коды:128315
485 591 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШР-930-8 К тағамдық технологияларға арналған сөре шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм болатын GN 1/1 сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 27 мин.
- Ішкі өлшемдері: 695х710х715 мм
- Қаптамадағы габариттері: 900х900х1080 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000159815 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69.5 кг |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 930 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1080 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 485 591 ₸



