
Ас үйге арналған ас үй шкафы ШР-1570-16-01
- Бар
- Коды:346934
460 266 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологияларына арналған сөре шкафы ШР-1570-16-01 наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 40 ºС температураға дейін қыздыру уақыты: 30 минутқа дейін.
- Максималды температура: 60 °С кем емес
- Температураны реттеу қадамы +30 ºС-тан +60 °С-қа дейін: ±5 °С
- Термостаттардың саны: 1
- Камераның ішкі өлшемдері: 440х710х1350 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1580 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +30-дан +60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 460 266 ₸


