
ПишТех ШР-930-16(2,0) ажыратқыш шкафы
- Бар
- Коды:112090
687 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сөре шкафы Тағамдық технологиялар ШР-930-16(2,0) наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Ішкі өлшемдері: 845х710х715 мм
- Қаптамадағы габариттері: 900х1000х1080 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000154337 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 82.2 кг |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 930 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1080 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: 687 816 ₸


