
ПишТех ШР-690-10 бөлу шкафы
- Бар
- Коды:117827
635 360 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШР-690-10 тағамдық технологияларға арналған сөре шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Ішкі өлшемдері: 845х710х475 мм
- Қаптамадағы габариттері: 910х1000х850 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000158243 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70.6 кг |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 690 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 850 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: 635 360 ₸



