
Марихолодмаш ШРЭ106-01 бөлшектік шкафы
- Бар
- Коды:121346
506 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHRE106-01 шкафы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін коммерциялық және қоғамдық тамақтандыру орындарында пісірер алдында қамырды тексеруге арналған. Корпус ішінара тот баспайтын болаттан, есік шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне торлар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аяқтарында шатыры жоқ
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жарықтандыру шамдары
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 3
- Тэндер саны: 2
- Термостаттардың саны: 1
- Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 60 °С: 30 мин
- Камераның пайдалы көлемі: 0,54 м3
- Ванналар саны: 2
- Әрбір камера үшін су көлемі: 1 л
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін %
- Орнатылатын нан қалыптарының саны №7: 12х6 = 72
- Сөре-торлардың саны: 6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100110604 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 127 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 830 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1040 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан қалыптарының блогы 3Л7 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 506 080 ₸


