
Марихолодмаш ШРЭ104-02 бөлшектік шкафы
- Бар
- Коды:121344
384 728 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHRE104-02 шкафы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін коммерциялық және қоғамдық тамақтандыру орындарында пісірер алдында қамырды тексеруге арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне торлар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шатырсыз және аяқсыз (кіріктірілген)
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жарықтандыру шамдары
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны: 2
- Тэндер саны: 2
- Термостаттардың саны: 1
- Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 60 °С: 30 мин
- Камераның пайдалы көлемі: 0,39 м3
- Ванналар саны: 2
- Әрбір камера үшін су көлемі: 1 л
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 90-ға дейін %
- Орнатылатын нан қалыптарының саны №7: 12х4 = 48
- Сөре-торлардың саны: 4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.25 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1300 мм |
| Салмақ | 102 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Артикул | 100110405 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168 келі |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Түрі | Шкаф |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан қалыптарының блогы 3Л7 |
| Биіктігі (қаптамамен) | 740 мм |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 500 мм |
| Суға қосылу түрі | құю |
- Бағасы: 384 728 ₸


