
Hurakan HKN-MA100 етті пісіруге арналған шкаф
- Бар
- Коды:270053
943 197 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MA100 ет шкафы қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында етті, ветчина мен салямиді салқындатуға және пісіруге арналған. Модель ішкі жарықдиодты жарықтандырумен және құлпы бар топсалы есікпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,14 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 630x620x855 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47 келі |
| Биіктігі | 820 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | ет үшін, шұжықтар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 98 л |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 80-ге дейін % |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 1-ден 25-ке дейін ℃ |
| Түсі | қара, сұр |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 943 197 ₸


