
Hurakan HKN-MA230 етті пісіруге арналған шкаф
- Бар
- Коды:270054
1 478 131 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MA230 ет шкафы қоғамдық тамақтандыру орындарында және үй жағдайында етті, ветчина мен салямиді салқындатуға және пісіруге арналған. Модель ішкі жарықдиодты жарықтандырумен және құлпы бар топсалы есікпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,17 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 630x730x1420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 68 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 1270 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Мақсаты | шұжықтар үшін, ет үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 233 л |
| Ылғалдылық режимі | 60-тан 80-ге дейін % |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 1-ден 25-ке дейін ℃ |
| Түсі | сұр, қара |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 1 478 131 ₸


